CHCI PRODAT

Chcete prodat kabelku, oblečení, doplňky, boty, nebo šperky které už neunosíte? O vše se rádi postaráme za Vás!


Jak to funguje?

Pokud si nejste jistí, zda-li Vaše zboží budeme moci přijmout či budete mít zájem o předběžný odhad cen, zašlete nám fotografie Vašich produktů na e-mail info@armadio.cz, rádi Vás budeme obratem informovat. Samozřejmě nám můžete své zboží přinést osobně na prodejnu (kdykoliv během otevírací doby) nebo nám jej po domluvě můžete zaslat poštou spolu s vyplněným formulářem, který naleznete ke stažení zde: komisni-formular

Zboží prohlédneme a zkontrolujeme jeho současný stav, poté Vám doporučíme prodejní cenu, ve které zohledníme původní cenu zboží, značku a celkový stav. Zboží přijímáme do komisního prodeje nebo v případě zájmu do přímého výkupu – dle domluvy. V případě komisního prodeje s Vámi sepíšeme komisionářskou smlouvu, po uskutečněném prodeji Vám budou peníze připsány na Váš bankovní účet nebo Vám je vyplatíme hotově na prodejně.

Po přijetí zboží do komise, vše pečlivě kontrolujeme, ověřujeme originalitu zboží, následně jej nafotíme a zařadíme do naší nabídky jak na e-shopu, tak v místě prodejny.
Finální cena zboží v prodeji zahrnuje naši obchodní provizi, která se u zboží nad 5000 Kč pohybuje v rozmezí od 10 % do 30 %. U zboží do 5000 Kč činí provize 35 % až 40 %.


DO KOMISNÍHO PRODEJE PŘIJÍMÁME PŘEVÁŽNĚ DÁMSKÉ ZBOŽÍ:

• KABELKY
• OBLEČENÍ DLE ROČNÍ DOBY        
• BOTY     
• ŠPERKY       
• HODINKY      
• ŠÁTKY A ŠÁLY       
• DALŠÍ DOPLŇKY

Veškeré zboží musí být vyčištěné či vyprané, nepoškozené a s cedulkami (značka, materiál, péče). U obuvi musí být podpatky ve výborném stavu nebo podražené.
Nepřijímáme zboží, u kterého pochybujeme o jeho původu či originalitě a jehož pořizovací cena nepřesahuje 3000 Kč.

Seznam značek oblečení, které přijímáme do prodeje najdete v kategorii ZNAČKY.