Chci koupit

OBJEDNÁNÍ A DORUČENÍ ZBOŽÍ

Pokud Vás zaujal některý z produktů z naší nabídky, můžete si jej objednat na našem e-shopu. Před objednáním věnujte pozornost popisu výrobku - stavu, přesným rozměrům, materiálu apod.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 774 414 506.

 

MOŽNOSTI PLATBY

ON-LINE KARTOU

Zboží můžete uhradit na našem e-shopu platební kartou on-line.

PLATBA PŘEVODEM

V případě platby převodem: po obdržení platby Vámi objednané zboží zabalíme a předáme společnosti GLS. O odeslání balíčku budete informován/a e-mailem, ve kterém naleznete číslo balíčku pro sledování aktuálního stavu. Balíček obdržíte obvykle následující pracovní den (maximálně do dvou pracovních dnů), v případě Slovenska do dvou/tří pracovních dnů.

Zboží je možné uhradit převodem na český účet č. : 9492949001/5500 IBAN: CZ5755000000009492949001 SWIFT: RZBCCZPP.

NA DOBÍRKU

Po domluvě lze poslat zboží i na dobírku po celé České republice. Platbu můžete provést v hotovosti nebo kartou při předání balíku kurýrovi společnosti GLS.  

V OBCHODĚ

Zboží si můžete zakoupit přímo v obchodě Armadio, kde je možné platit hotově či platební kartou.

 

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Zboží obvykle rezervujeme na 2-3 pracovní dny v případě platby převodem, nebo 1 pracovní den v případě vyzvednutí na prodejně. Pokud si zboží nemůžete vyzvednout či uhradit v dané lhůtě, informujte nás prosím, rezervaci Vám prodloužíme. V opačném případě bychom Vaši objednávku museli zrušit. Pokud si objednávku rozmyslíte, informujte nás prosím emailem či telefonicky co nejdříve, abychom zboží zbytečně neblokovali a mohli ho nabídnout dalším případným zájemcům.

 

CO SE ZBOŽÍM OBDRŽÍTE

Pokud je součástí zboží i původní balení – tzn. zejména u doplňků papírové krabičky nebo u obuvi původní krabice, naleznete tuto informaci uvedenou přímo ve stavu zboží v detailu produktu. Pokud není součástí doplňků původní balení, budou Vám doplňky dodány v balení ARMADIO. Kabelky jsou vždy dodávány v ochranném protiprachovém pytlíku, v případě že je skladem protiprachový pytlík konkrétního výrobce, při zakoupení zboží přímo na prodejně dostanete také papírovou tašku ARMADIO.

Upozornění: Téměř veškeré zboží je opatřeno bezpečnostní visačkou značky Armadio. V případě jejího poškození či odstranění, nebude možné zboží vyměnit ani vrátit. Děkujeme za pochopení. 

 

 ZÁRUKA

Veškeré zboží vystavené v prodejně ARMADIO v komisním prodeji nebo vykoupené přímo od našich zákazníků, je považováno za použité. Zboží označené v nabídce internetového obchodu slovy "jako nové" nebo "nenošené" se považuje za zboží použité, ačkoli je ve vynikajícím stavu. Jako záruční list slouží nákupní doklad. U použitého zboží odpovídá prodávající za vady v rozsahu stanoveném pro prodej použité věci dle občanského zákoníku (zejména vady skryté, které mělo zboží v okamžiku doručení kupujícím). Na nové zboží je poskytována v souladu s občanským zákoníkem záruka v délce 24 měsíců. Reklamace se vyřizují v souladu s reklamačním řádem, občanským zákoníkem, zákonem na ochranu spotřebitele a dalšími právními předpisy.

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v ARMADIO k nahlédnutí zde.